اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

کاروان رسانه انقلاب خراسان رضوی به شهرستان نیشابور سفر کرد

کاروان رسانه انقلاب خراسان رضوی به شهرستان نیشابور سفر کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نیشابور، اعضای کاروان رسانه انقلاب خراسان رضوی صبح امروز در شهرستان نیشابور حضور یافته تا دستاوردهای انقلاب اسلامی را منعکس کنند؛ اعضای این کاروان پس از حضور در این شهرستان در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جامع نیشابور حضور یافتند.

علیرضا جوانشیری؛ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور در این مراسم اظهار داشت: چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی میگذرد، اگر تاریخ پرافتخار ۴۰ ساله خود را ببینیم، روزهای خاطرهانگیزی را میتوانیم شاهد باشیم؛یکی از آن روزهای خاطرهانگیز در خاطر مردم ایران، ۱۲ بهمن، سالروز ورود قهرمانانه امام راحل عظیمالشأن ما به کشور است کهپایههای استبداد و نظام پوشالی ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی را متزلزل کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور بیان کرد: در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ مبارزات امام و یاران ایشاننتیجه داد و ملت صاحب انقلابی شد که امروز چهلمین بهار او را به جشن نشسته است، آینده ما حقیقت است و پرچمدار حق و حقیقت نظام جمهوری اسلامی در دنیا است، دشمنان ما در این چهل سال حتی ۴۰ دقیقه ما را بهخود وانگذاشتهاند.

خبر جدید  مشهد|قیمت تجهیزات ووشو «سرسام‌آور» است

وی افزود: آنها هر روز مانع تراشی کرده و مشکلاتی را برای ما به پدید آوردند اما اراده ملت تمامی موانع را تاکنون از بین برده است، در حال حاضر بیش از هر زمانی سرافرازیم که به فضل الهی این مشکلات را پشت سر میگذاریم و آمریکا و اسرائیل که آرزوی از اهتزاز افتادن پرجم جمهوری اسلامیرا در سر میپرورانند با همت ما و به برکت خون هزاران شهید به اهداف خود نمیرسند.

سیدقاسم یعقوبی، امام جمعه شهرستان نیشابور نیز در این جلسه اظهار داشت: روز ورود امام راحل برای ما تداعی روز ورود پیامبر به مدینه را داشت، مردم مدینه وقتی پیامبر از مکه هجرت کردند با استقبال گرم از ایشان، زیرساخت تمدن نوین و اسلامی را در سرزمین حجازایجاد کردند، پیامبر ۱۰ سال در مدینه بودند و تحول عظیمی در دنیا رقم زدند، در این ۱۰ سال پیامبر با اصحاب خود دریچه جدیدی را به روی بشریت باز کردند.

خبر جدید  کارگاه بین المللی گرافیک قدس در مشهدمقدس برپا شد

یعقوبی بیان کرد: گرچه تلاشهای زیادی از سوی دشمنان برای بستن دریچه اسلام شد اما ناکام ماندند و نسیمروحبخش وزید تا پس از ۱۴۰۰ سال مجدد این خاطره در ایران تکرار شد.

وی ادامه داد: مسئولان پاک دست و امین ۴۰ سال در این کشور آبادانی و امید کاشتند، این مردم فرزندان خود را به جبهه نبرد فرستادند،ملت وفادار و صبور ایران، راه امام و شهیدان را محکم و استوار ادامه میدهند؛ ما این مسیر را براساس عقیده خود انتخاب کردیم، ما به دنبال استقلال، آزادی و تحقق جمهوری اسلامی هستیم، در طول این ۴۰سال بیش از ۳۶ مرتبه مردم پای صندوق رایآمدند و بیش از ۸۰ مرتبه در راهپیماییهای روز قدس و بهمن ماه شرکت کردند.

خبر جدید  فرمانده نیروی هوافضای سپاه: در زمینه قدرت دفاعی خود معامله نمی‌کنیم/ جمهوری اسلامی به نقطه بازدارندگی رسیده است

وی گفت: نقش مردم در ایران بسیار برجسته است، هیچ زمانی کاری نکردیم که نظر مردم در آن نباشد، این دموکراسی واقعی برای دنیا سرمشق است،تماممردم در نظام جمهوری اسلامی ایران نقش دارند، این انقلاب برای گروه خاصی نیست، برخی گروهها نقش برجستهتری داشتند اما تمامی مردم ایران در انقلاب سهیم بودند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *