اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

کار سیاسی من انجام فعالیت برای معیشت مردم است

کار سیاسی من انجام فعالیت برای معیشت مردم است

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی بعدازظهر شنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی که در خوشاب برگزار شد اظهار کرد: طی سال‌های گذشته راه را اشتباه رفتیم چون فکر کردیم با برق رسانی می‌توانیم جلوی مهاجرت را بگیریم در حالی که ایجاد شغل چیزی است که می‌تواند روستایی را در روستا ماندگار کند.

وی افزود: حداکثر هنری که دولت می‌تواند بکند این است که نیروگاه‌ها را روشن نگه دارد تا برق ما کم نشود، اما در واقع باید دید چطور می‌شود مهاجرت از روستاها را برعکس کنیم.

خبر جدید  نادیده گرفتن تهاجم اقتصادی توسط برخی بر مشکلات مردم افزوده است

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: روحانیت می‌توانند در تحقق مدل جدید اقتصادی توسعه خراسان رضوی مؤثر باشند زیرا تجربه نشان می‌دهد روحانیت در دوران دفاع مقدس با ارتباط چهره به چهره و بدون وجود وسایل ارتباطی مردم را برای مقابله با دشمن بسیج می‌کردند و این مهم باید در حوزه اقتصادی نیز انجام شود.

خبر جدید  دشمن از قدرت فرهنگی نماز جمعه می هراسد

رزم حسینی اظهارکرد: با وجود دشمنی‌ها دولت‌های بعد از انقلاب خدمات خوبی در حوزه زیر ساخت‌ها در کشور انجام شده است اما در دهه پنجم باید انقلاب به سمت توانمند سازی مردم پیش برود و باید در شرایط حریم با الگوی اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان مردم شرایط را عوض کنیم.

وی تاکید کرد: در مناطقی که مدل مثلث توسعه اقتصادی اجرا شده است نرخ بیکاری ۲۷ درصد بعد از سه سال به حدود ۶ درصد رسیده است زیرا مردم واقعاً پای کار آمدند.

خبر جدید  بارش باران در خراسان رضوی/تردد در ییلاقات مشهد ممنوع شد

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: من یک کار سیاسی بیشتر بلد نیستم و آن این است که برای معیشت مردم کار اقتصادی انجام دهم.

کد خبر ۴۵۶۳۶۵۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *