سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: با تشدید مقابله و حضور مؤثر دستگاه‌های مرتبط، آمار قاچاق کالا در کشور کاهش یافته است. " />کاهش آمار کشفیات قاچاق کالا در کشور | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61182
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

کاهش آمار کشفیات قاچاق کالا در کشور

کاهش آمار کشفیات قاچاق کالا در کشور

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی، علیرضا قامتی در جلسه کارگاه آموزشی تبیین قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارزاظهار کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جاری فرمودند، در راستای جلوگیری از افزایش کالای قاچاق، هم مردم و هم مسئولان وظیفه دارند.

وی اضافه کرد: برای موفقیت در هر حوزهای باید به مردم اعتماد کنیم وتا مردم را در عرصه تصمیمگیری وارد نکنیم، توفیق چندانینخواهیم داشت.

خبر جدید  درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد گناباد در مسابقات سوارکاری شهرستان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان فعالیت بالغ بر یکهزار و ۴۰۰ سازمان مردمنهاد در این استان، این سمنها را فرصت بسیار خوبی برای مقابله با قاچاق کالا و ارز عنوان و بر ضرورتاستفاده از کالای ایرانی تأکید کرد.

قامتی با تأکید بر لزوم آسیبشناسی درباره وارد نشدن تشکلهای مردمی به حوزه مقابله با قاچاق کالا و ارز، این استقبال نکردن را ناشی از اجتماعی نکردن موضوع استفاده از کالای ایرانی دانست.

خبر جدید  خامسی بر ماندن در شهرداری مشهد متعهد است

وی، تقویت همافزایی اعضای کارگروههای تخصصی ذیل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را ضروری دانست و تصریح کرد: با حمایتها و تدابیر دولت تدبیر و امید، تشدید مقابله و حضور مؤثر دستگاههای مرتبط، آمار قاچاق در کشور به نصف کاهش یافته است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، توجه به مقوله آموزش و یکپارچهسازی اطلاعات در این حوزه را از دیگر موارد توفیق در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد.

خبر جدید  افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *