سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: با تشدید مقابله و حضور مؤثر دستگاه‌های مرتبط، آمار قاچاق کالا در کشور کاهش یافته است. " /> کاهش آمار کشفیات قاچاق کالا در کشور | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

کاهش آمار کشفیات قاچاق کالا در کشور

کاهش آمار کشفیات قاچاق کالا در کشور

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی، علیرضا قامتی در جلسه کارگاه آموزشی تبیین قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارزاظهار کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال جاری فرمودند، در راستای جلوگیری از افزایش کالای قاچاق، هم مردم و هم مسئولان وظیفه دارند.

وی اضافه کرد: برای موفقیت در هر حوزهای باید به مردم اعتماد کنیم وتا مردم را در عرصه تصمیمگیری وارد نکنیم، توفیق چندانینخواهیم داشت.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان فعالیت بالغ بر یکهزار و ۴۰۰ سازمان مردمنهاد در این استان، این سمنها را فرصت بسیار خوبی برای مقابله با قاچاق کالا و ارز عنوان و بر ضرورتاستفاده از کالای ایرانی تأکید کرد.

قامتی با تأکید بر لزوم آسیبشناسی درباره وارد نشدن تشکلهای مردمی به حوزه مقابله با قاچاق کالا و ارز، این استقبال نکردن را ناشی از اجتماعی نکردن موضوع استفاده از کالای ایرانی دانست.

وی، تقویت همافزایی اعضای کارگروههای تخصصی ذیل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را ضروری دانست و تصریح کرد: با حمایتها و تدابیر دولت تدبیر و امید، تشدید مقابله و حضور مؤثر دستگاههای مرتبط، آمار قاچاق در کشور به نصف کاهش یافته است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، توجه به مقوله آموزش و یکپارچهسازی اطلاعات در این حوزه را از دیگر موارد توفیق در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد