اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

کاهش وابستگی به نفت، اهرم فشار بر ایران را از آمریکا می گیرد

کاهش وابستگی به نفت، اهرم فشار بر ایران را از آمریکا می گیرد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سردار محمد غلامی ظهر پنجشنبه در همایش مسئولان کانون های بسیجکاهش وابستگی به نفت، اهرم فشار بر ایران را از آمریکا می گیرد اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در مشهد افزود: اگر به توان داخلی خودمان اتکا کنیم، دشمن هیچ اقدامی نمی تواند علیه ملت ایران به انجام رساند؛ به همین دلیل آنها به جنگ روانی علیه کشور ما روی آورده اند.

وی گفت : تحریم ها برای ما فرصت است و اگر بتوانیم وابستگی اقتصاد کشور را به نفت هر روز کمتر کنیم، دیگر آمریکا اهرم فشاری علیه ایران نخواهد داشت و قطعا رئیس جمهور این کشور در تصمیم گیری های خود تجدید نظر می کند.

خبر جدید  مزار شهدای بردسکن عطرآگین شد

مسئول معاونت سیاسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: ما در کشور ظرفیت های بسیار زیادی از جمله جوانان تحصیلکرده داریم که با اتکا بر توان آنها توانستیم به غنی سازی ۲۰ درصد برسیم و همچنین اقدامات دیگری را به انجام رساندیم که از دیدگاه غربی ها در ایران نشدنی بود.

سردار غلامی افزود : در این شرایط دشمن تلاش می کند با برجسته کردن مشکلات داخلی، تصویر سازی غلطی از نظام جمهوری اسلامی ایران در ذهن مردم ایجاد کند و باید مراقب این توطئه دشمن باشیم.

خبر جدید  ترافیک ورودی و خروجی مشهد سنگین است

وی تاکید کرد: اینکه عده ای می گویند چرا رهبر معظم انقلاب در شرایط فعلی برای حل مشکلات ورود پیدا نمی کند، به دلیل ناآگاهی است؛ زیرا ایشان به صورت مستمر با مسئولان دولت جلسه دارند و نکات لازم را گوشزد می کنند.

مسئول معاونت سیاسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب برای اینکه در شرایط فعلی بتوانیم مقابل دشمن بایستیم به سران قوا اختیارات زیادی داده اند که نمونه آن در نامه رئیس قوه قضائیه به ایشان در برخورد با مفسدان اقتصادی قابل ملاحظه است.

خبر جدید  رونمایی از ۳۸ محصول شرکت‌های فناور خراسان رضوی

سردار غلامی تاکید کرد: به برکت مجاهدت ملت ایران و جوانان این کشور دشمن به هیچ کدام از به اهداف شوم خود در توطئه های علیه ایران دست نخواهد یافت.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *