اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

کاهش ۱۰ درصدی شاخص ولادت در کاشمر

کاهش  ۱۰ درصدی شاخص ولادت در کاشمر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس ثبت احوال کاشمر گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه ۲۰۹۱ واقعه ولادت در این شهرستان ثبت شده است.
رضا برکند افزود: بر اساس جمع بندی عملکرد مربوط به شاخص های طرح پوشش وقایع حیاتی در سطح بندی ادارات تابعه خراسان رضوی، شهرستان کاشمر در شاخص ثبت وفات رتبه برتر را در این استان کسب کرده است.
وی اظهار داشت: وفات ثبت شده در این مدت ۵۴۰ مورد بوده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳٫۷۵ درصد کاهش داشته است.
رئیس ثبت احوال کاشمر بیشترین فراوانی نام پسران را ابوالفضل و امیر حسین و نام دختران را فاطمه و زینب عنوان کرد و گفت: از ابتدای اجرای طرح هوشمند سازی کارت ملی تاکنون ۹۰ هزار و ۵۹۵ درخواست ثبت شده که از این تعداد ۸۲ هزار و ۲۱۱ کارت ملی هوشمند به مردم تحویل شده است.
برکند افزود: صدور مکانیزه ۴۱۵۸ شناسنامه، ۳۸۴ رای هیأت حل اختلاف، ۱۳۶۱خلاصه رونوشت وفات، ۲۴ مورد تغییر نام و ۱۱۷مورد تغییر نام خانوادگی از دیگر اقدامات انجام شده در اداره ثبت احوال کاشمر بوده است. رئیس ثبت احوال کاشمر اظهار داشت: در راستای تسهیل و ارائه خدمات مناسب به همشهریان ۶ مرکز و دفتر پیشخوان در شهر کاشمر و ریوش آماده ارائه خدمات برای صدور کارت ملی هوشمند هستند. برابر اعلام سازمان ثبت احوال شهروندان تا پایان امسال فرصت دارند نسبت به درخواست صدور کارت ملی هوشمند اقدام نمایند.

خبر جدید  مهار حریق کارگاه تولیدی مبل در مشهد


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *