خراسان ما
خراسان ما

کتابخانه مرکزی مشهد ۴ ماه قبل روی اسکلت بود؛ کار جهادی برای افتتاح این کتابخانه صورت گرفت

کتابخانه مرکزی مشهد ۴ ماه قبل روی اسکلت بود؛ کار جهادی برای افتتاح این کتابخانه صورت گرفت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، محمدرضا کلایی صبح امروز در آئین افتتاحیه کتابخانه مرکزی مشهد اظهار داشت:خوشحال هستیم پروژهای که باید ۱۹ سال پیش افتتاح میشد، امروز افتتاح شده است.

وی با اشاره به دلایلی که سببشد کتابخانه مرکزی مشهد افتتاح شود، گفت: این پروژه برای مشهد بود و اگر پروژه سهم جدی برای خدمتگذاری به مردم نداشت، این اتفاق نمیافتاد.

شهردار مشهد اضافه کرد: مدیرکل کتابخانههای عمومی خراسانرضوی با پیگیریهای جدی که داشت توانست این موضوع را جا بندازد که این پروژه برای مردم است.

کلایی در ادامه با اشاره به اینکه بر سر موضوع پروژه همدلی وجود داشت، گفت: شهرداری به نهاد کتابخانهها بدهکاری داشت، ما هم میتوانستیم ندهیم و پروژهای که ۱۹ سال تاخیر داشت، ۱۰سال دیگر هم روی زمین بماند اما در مورد این پروژه، همدلی وجود داشت؛ باید قواعد اداری که که رفاه مردم را به تاخیر میاندازد، عوض کنیم.

شهردار مشهد با اشاره به اینکه افتتاح کتابخانه مرکزی مشهد خیلی مهم و قابل تکثیر است، بیان کرد: تمامی کسانی که درگیر پروژه بودند، امید داشتند یک اتفاق نشدنی بیافتد و بخش کالبدی این پروژه بخش کم اهمیتی آن است و مهم نقش اجتماعی است که ایفا میکند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد