معاون آموزشی و پژوهشی سما گفت: كرسی‌های آزاداندیشی سبب دست‌یابی به حقیقت و افزایش بصیرت در جوانان می‌شود. " />کرسی‌های آزاداندیشی سبب افزایش بصیرت جوانان می‌شود | اخبار مشهد خراسان ما - Part 59979
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

کرسی‌های آزاداندیشی سبب افزایش بصیرت جوانان می‌شود

کرسی‌های آزاداندیشی سبب افزایش بصیرت جوانان می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد، عطاءالله سلطانی صبور عصر امروزدر مراسم افتتاحیه گردهمایی مشترک معاونان دانشگاه و رؤسای مراكز آموزشی فرهنگی و رؤسای آموزشكدههای سما سراسر كشور در مشهد مقدس دانشگاه آزاد كه با حضور دبیران شوراهای نظارت و هماهنگی معاونان دانشگاه در دارالقرآن حرم مطهر رضوی برگزار شدبا تأكید بر اینكه دانشجویان و دانشآموزان را با قرآن مأنوس كنید، افزود: برنامههای فرهنگی باید با توجه خاص به قرآن و اهل بیت(ع) در آموزشكدهها و مدارس انجام شوند.

وی به اهداف پیش روی سما اشاره كرد و یادآور شد: رسالت مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی احیای انقلاب اسلامی در راستای منویات مقام معظم رهبری است و باید در مجموعه سما تلاش کنیم تا ارزشهای اسلامی احیا شده و رویکرد باید به سمت پیادهکردن ارزشهای اسلام ناب در مدارس باشد.

خبر جدید  حجاب و عفت هدف استحاله دشمن

معاون آموزشی و پژوهشی سما با انتقاد از كمرنگ و كمرونق شدن كرسیهای آزاداندیشی در آموزشكدهها، خواستار راهاندازی مجدد این كرسیها شد و گفت: كرسیهای آزاداندیشی باعث تبیین حق شده و چون فطرت انسان به سوی حق متمایل است، این كرسیها باعث دستیابی به حقیقت و افزایش بصیرت در جوانان میشود.

خبر جدید  عجایبی در ۳۵ کیلومتری مشهد / روستایی که آب ندارد؛ اما ماهواره دارد!

سلطانی صبور با بیان اینكه كار و اشتغال باید با معیارها و سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی همخوانی داشته باشد، اظهار کرد: باید در سما فرهنگ علم و علمآموزی و کار را با معیارهای اسلامی هماهنگ کنیم.

جعفر كبیری معاون سمای دانشگاه آزاد اسلامی مشهد نیز در ابتدای این مراسم بیان کرد: در فرهنگاسلامی، سعادت و كمال انسان در پیروی از قرآن و اهل بیت (ع) رقم میخورد.

وی توضیح داد: همه مكاتب بشری و الهی اگر درباره فهم هستی و سعادت و كمال انسان سخنی گفته باشند فراتر و بسیار شیواتر از آن در قرآن و سخنان ائمه اطهار(ع) بیان شده است.

خبر جدید  سپاه طلایه‌دار حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی

برگزاری نشست كمیسیونهای تخصصی با موضوع توسعه كمی و كیفی آموزشكدههای سما، كمیسیونهای تخصصی اداری ـ مالی، جلسه پرسش و پاسخ با حضور معاون آموزشی و پژوهشی سما و … از برنامههای این گردهمایی سه روزه است كه تا دوشنبه ۱۷ دیدر مشهد ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *