اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

کشف و معدوم کردن ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در تربت‌جام

کشف و معدوم کردن ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در تربت‌جام

رییس مرکز بهداشت تربت جام تاکید کرد: متصدیان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از عرضه مواد غذایی فاقد مجوز بهداشتی خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت جام، محمد رحیمیان در این رابطه گفت: با توجه به بازدیدهای بازرسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در هفته اخیر، حدود ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف کشف و پس از دستور قضایی، تمامی اقلام معدوم شد.

خبر جدید  برخورد با واحدهای تولیدی متخلف در زمینه قیمت‌گذاری لبنیات در خراسان رضوی

محمودرضا دیدار احمدی نیز در اینباره، با بیان اینکه در حال حاضر پرونده متخلفان در مراجع قضایی در حال رسیدگی است، به متصدیان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی توصیه کرد تا ضمن رعایت تمامی موازین بهداشتی از عرضه مواد غذایی فاقد مجوز بهداشتی خودداری کنند.

وی افزود: همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی، مراتب را برای رسیدگی به سامانه ۱۹۰ اطلاع دهند.

خبر جدید  انسداد راه ارتباطی دو روستا در تربت جام بر اثر سیل

مسئول واحد سلامت محیط مرکز بهداشت شهرستان تربت جام نیز با اشاره به نظارت و بازدیدهای بازرسان بهداشت محیط، اظهار داشت:در بررسی چند واحد صنفی و مشاهده تخلفات، با انجام مراحل قانونی و ارسال پرونده به دادسرا، تمامی اقلام کشف شده با دستور مقام قضایی کشف و با حضور کارشناسان بهداشت محیط و همکاری نیروی انتظامی معدومسازی شد.

خبر جدید  مشهد امید، شادابی و اشتغال می‌خواهد/ کارآفرینی نباشد در جامعه نان نیست


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *