اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

کلاهبرداری سازمان یافته در بوستان شمشاد محله رازی/ ۲۱۸ اصله درخت و ۵ هزار متر چمن در خطر نابودی

کلاهبرداری سازمان یافته در بوستان شمشاد محله رازی/ ۲۱۸ اصله درخت و ۵ هزار متر چمن در خطر نابودی

شهردار منطقه ۱۰ مشهد گفت: فردی که مدعی مالکیت بوستان شمشاد مشهد بود کلاهبردار بوده و اکنون در زندان به سر می‌ برد.

به گزارش ایلنا از مشهد،حسن علی رجبزاده درباره وضعیت بوستان شمشاد مشهد گفت: فرد مدعی زمین بوستان شمشاد در حال حاضر به دلیل داشتن پرونده کلاهبرداری سازمان یافته درباره ۱۳ هزار متر زمین در زندان به سر میبرد و شهرداری مشهد نیز از وی به دستگاه قضایی شکایت کرده است ، از دادستان نیز درخواست داریم تا به نتیجه رسیدن این پرونده در دادگاه ،اجرای حکم قطع درختان بوستان شمشاد را متوقف کند.

خبر جدید  مردم در خرید مرغ با قیمت ۹۸۰۰ تومان زیاده‌روی می‌کنند

وی افزود: محمدرضا کلائی شهردار مشهد نیز برای توقف اجرای حکم قطع درختان بوستان شمشاد به دادستان نامه نوشته و از وی درخواست کرده تا مشخص شدن نتیجه شکایت شهرداری مشهد در این زمینه این حکم اجرا نشود.

وی ادامه داد: از فعالان محیط زیست و دادستان درخواست میکنیم تا مشخص شدن نتیجه دادگاه جلوی قطع درختان را بگیرند در غیر اینصورت سه شنبه ۱۱ دی ماه ۲۱۸ اصله درخت و ۵ هزار متر چمن از میان خواهد رفت.

خبر جدید  اجرای اولین پروژه شهرداری تایباد در سال 98

رجب زاده در پایان خاطرنشان کرد: اکنون دو موضوع را در دستگاه قضایی مطرح کردهایم و از دستگاه های نظارتی نیز میخواهیم که این نکته را مشخص کنند که چگونه این زمین ها از تعاونی به نام شخص منتقل و سند زده شده است و قولنامه های آن و پول هایش کجاست؟

خبر جدید  آماده‌باش نیروهای خدمات‌شهری در در مشهد


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *