اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

کمک ۲۳ میلیارد تومانی خیران به ایتام خراسان رضوی

کمک ۲۳ میلیارد تومانی خیران به ایتام خراسان رضوی

حبیب الله آسوده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد:در مجموع ارزیابی در سه بخش میزان تحقق برنامه عملیاتی، سهم درآمدی استان در کشور و رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رتبه اول کشوری نصیب این استان شده که این این موفقیت با تلاش کارکنان ومددکاران این حوزه و پشتیبانی های حمایتی و مالی حامیان نیک اندیش ایتام و محسنین صورت گرفته است.

خبر جدید  دفتر امور کنسولی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) در مشهد افتتاح شد

وی افزود: برای جذب ۱۲ هزار و ۳۰۰ حامی در ۹ ماهه امسال برنامه ریزی شده بود که خوشبختانه با ۹۷ درصد تحقق این برنامه میزان جذب حامی در این مدت به ۱۱ هزار و ۹۲۱ حامی رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی ادامه داد:برنامه عملیاتی برای ۹ ماهه امسال ۳۰ میلیارد و ۸۲۵ میلیون تومان پیش بینی شده بود که با مشارکت خیران و حامیان در این مدت بیش از ۳۴ میلیارد و ۶۵۹ میلیون تومان جمع آوری شد.

خبر جدید  آمادگی بخش‌های مختلف اماکن متبرکه حرم رضوی همزمان با آغاز فصل سرما

وی گفت: میزان جذب مشارکت های مردمی در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابهرشد ۵۱ درصدی داشته است و نیکوکاران در این دوره بیش از ۲۳ میلیارد تومان به ایتام و فرزندان محسنین به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کردند.

آسوده تصریح کرد: میزان سرانه واریزی ایتام ۴۰ درصد و محسنین ۱۲۱ درصد رشد را در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه نشان می دهدو به طور میانگین سرانه واریزی برای هر یتیم در هر ماه حدود ۲۴۰ هزار تومان و برای هر فرزند محسنین ۱۳۲ هزار تومان برآورد شده است.

کد خبر ۴۵۰۱۷۹۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، بالاترین عبادت است
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *