اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

گسترش عدالت اجتماعی و تبعیت از قانون در جامعه

گسترش عدالت اجتماعی و تبعیت از قانون در جامعه

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حیدری صبح دوشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد با گرامی داشت ایام مبارک دهه فجر اظهارکرد: خوشحالیم با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلام ایران هنوز هم بر اصول و آرمان هایمان تاکید داشته و از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی دفاع می کنیم.

وی افزود: امروز مشکلاتی در جامعه وجود دارد که باید اصلاح شود و در این مسیر توجه به امیدآفرینی ، ارتقاء اعتماد اجتماعی و توجه به خواسته های مردم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

خبر جدید  توسعه بازارهای هدف از اهداف امسال صادرات خراسان رضوی

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: در همه امور  توجه به قانون و عمل به آن موضوع بسیار مهمی است و همه باید تابع آن باشند. کاهش نابرابری های اجتماعی و عدالت محوری نیز باید مد نظر قرار گیرد.

حیدری گفت: وظیفه شورای شهر نظارت بر روند اقدامات شهرداری است و در این راستا مردم می توانند با انتقال مشکلات و خواسته های خود به ما کمک کنند.

 تغییر نام یک میدان و چند بوستان

در ادامه این جلسه بررسی چند طرح در دستور کار اعضای شورا قرار گرفت . در یکی از این مصوبات به شهرداری مشهد اجازه داده شد نسبت به تغییر نام یک میدان و نامگذاری یک بوستان و دو خیابان اقدام کند.

بر این اساس، تغییر نام میدان وفا واقع در بلوار هاشمیه به نام پهلوان احمد وفادار و نامگذاری بوستان واقع در اطراف کال چهل بازه به نام بوستان چهل بازه؛ نامگذاری خیابان ویلای ۹ با حفظ شماره به نام استاد فرامرز شکرخواه و نامگذاری خیابان شاهد ۸۳ با حفظ شماره به نام نهر گناباد مصوب شد. همچنین تغییر نام بلوار میامی در امتداد بلوار شهید مفتح به نام شهید مفتح شرقی نیز به تصویب رسید.

در ادامه جلسه علنی شورای شهر، شهرداری موظف شد نسبت به تدوین و استقرار طرح جامع فضاهای ورزش همگانی و مراکز ورزش بانوان اقدام و ظرف ۶ ماه گزارش اقدامات انجام شده را به شورای اسلامی شهر ارائه کند.

در این جلسه همچنین وایز پاداش به حساب کارکنانی که در تحقق بهینه درآمدهای عمومی نقش آفرین باشند به تصویب رسید.

خبر جدید  قدردانی استاندار از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *