اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

یکی از برنامه‌های آمریکا در داخل ایران عادی کردن فساد‌های مسئولین است

یکی از برنامه‌های آمریکا در داخل ایران عادی کردن فساد‌های مسئولین است

مسئول سیاسی سپاه امام رضا (ع) بیان داشت: یکی از برنامه‌های آمریکا در داخل ایران عادی کردن فساد‌های مسئولین و به تبع آن ایجاد نارضایتی و ناامیدی مردم از نظام و انقلاب می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ سرهنگ پاسدار عباسیان در نشست بصیرتی-سیاسی گفتمان انقلاب که با همت سپاه ناحیه کلات و با حضور حداکثری و پر شور بسیجیان، کارکنان ادارات و نیرو‌های نظامی و انتظامی در مصلی صاحب الزمان برگزار شد، بیان داشت: انقلاب جمهوری اسلامی ایران که امام خمینی(ره) آن را هدایت نمود همه معادلات شرق و غرب را بهم ریخت.

خبر جدید  بازسازي واقعه غدير در نيشابور

 

وی در ادامه افزود: مهمترین شاخصه‌های این انقلاب ایمان، مردم محور بودن و رهبری مقتدرانه امام خمینی (ره) بود.

 عباسیان با اشاره به حوادث اخیر منطقه و کشور خاطر نشان کرد: سیاست‌های آمریکا و هم پیمانانش در منطقه یکی پس از دیگری شکست خورده و اکنون در پی آن است که انقلاب را از درون نابود سازد.

خبر جدید  کاشت نهال به یاد ۱۴۶ شهید مه‌ولات

وی افزود: یکی از برنامه‌های آمریکا در داخل ایران عادی کردن فساد‌های مسئولین و به تبع آن نارضایتی و ناامیدی مردم از نظام و انقلاب می‌باشد.

مسئول سیاسی سپاه امام رضا(ع) در پایان خطاب به مسئولین اجرائی عنوان کرد: صاحبان اصلی این انقلاب مردم شریف و با غیرت ایران هستند لذا با جدیت هر چه تمام‌تر مطالبات آن‌ها را جوابگو باشید تا این نظام و انقلاب شکوفا‌تر از پیش گردد.

خبر جدید  نقش تشیع در گسترش علوم اسلامی مورد توجه قرار گیرد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *