اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

۱۰هزار دانش‌آموز گلستانی نیازمند حمایت هستند

۱۰هزار دانش‌آموز گلستانی نیازمند حمایت هستند

به گزارش خبر گزاری مهر، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره)، اسکندر اسکندری اظهار کرد: ۱۰هزار دانش‌آموز گلستانی چشم‌انتظار جشن عاطفه‌ها هستند که مرحله نخست این جشن در روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور برگزار می‌شود.

وی افزود: جشن عاطفه‌ها امسال در دو مرحله که مرحله نخست آن در شهریورماه به مدت دو روز در ۱۵ و ۱۶ شهریورماه و مرحله دوم آن ۱۱ مهرماه باهدف تأمین مایحتاج دانش آموزان بی‌بضاعت در سال تحصیلی جدید برگزار خواهد شد.

خبر جدید  فوت کارگر جوان در شهرک صنعتی خیام در خراسان رضوی

اسکندری با توجه به اینکه ۱۰ هزار دانش‌آموز گلستانی تحت حمایت کمیته امداد هستند، افزود: امسال جشن عاطفه‌ها در بیش از دو هزار و ۵۰۰ آموزشگاه و با شرکت ۳۲۰ هزار دانش‌آموز دختر و پسر گلستانی در روز چهارشنبه، ۱۱ مهرماه با شعار «لبخند مهر، بسته به مهر شما» برای جمع‌آوری مشارکت دانش آموزان به هم‌کلاسی‌های نیازمند خود برگزار می شود.

خبر جدید  دستگیری زوج قاچاقچي مواد مخدر

وی با اشاره به مشارکت یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی سال گذشته گلستانی‌ها در جشن عاطفه‌ها افزود: ۹۳۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و بیش از ۵۰۰ میلیون تومان کمک‌های غیر نقدی جمع‌آوری شد که در اولین فرصت، قبل از شروع مدارس به دست نیازمندان رسید.

اسکندری ادامه داد: کمک‌هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان شامل کمک‌هزینه تأمین نوشت‌افزار، کتب درسی، پوشاک و ایاب و ذهاب، کمک‌هزینه بنیه تحصیلی (کلاس تقویتی)، کمک‌هزینه راه‌یابی به دانشگاه (کلاس‌های کنکور)، کمک‌هزینه خوابگاه و مشاوره و هدایت تحصیلی به رشته‌های فنی و حرفه‌ای پنج سرفصل این نهاد برای کمک به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد است.

خبر جدید  افزایش 86 درصدی مصرف بنزین یورو 4 در خراسان رضوی
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *