اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۱۲۷ بقعه متبرکه خراسان رضوی آماده خدمات دهی به زائران نوروزی است

۱۲۷ بقعه متبرکه خراسان رضوی آماده خدمات دهی به زائران نوروزی است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد احمدزاده یکشنبه صبح در نشست خبری در محل اداره کل اوقاف اظهار کرد: طرح آرامش بهاری ویژه برنامه فرهنگی و خدمات دهی در بقاع متبرکه در ایام نوروز بوده و ۱۲۷ بقعه در خراسان رضوی آماده اجرای این طرح هستند و خدمات فرهنگی و رفاهی را به زائرین ارائه خواهند داد.

وی افزود: از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین این طرح اجرایی خواهد شد و افتتاحیه طرح نیز با نشست راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب بوده است.

خبر جدید  پایان جشنواره ملی عکس وحدت تربت‌جام با معرفی برگزیدگان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در ادامه بیان کرد: مراسم لحظه تحویل سال در ۹۰ بقعه برگزار می‌شود که شامل پخش مراسم نوروزی، دعاخوانی و پخش پیام رهبر معظم انقلاب است.

احمد زاده تصریح کرد: خیمه‌های معرفت در بقاع متبرکه راه اندازی شده است که شامل غرفه‌هایی با مضامین عفاف و حجاب، مشاوره خانواده و وقف خواهد بود.

خبر جدید  طرح شکوائیه الکترونیکی درطرقبه شاندیز اجرایی می شود

وی بیان کرد: نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی در بقاع شاخص نیز برپا خواهد شد و همچنین خدمات رفاهی و امکان اسکان در حسینیه‌های مشهد پیش بینی شده است و ۱۵۰ مبلغ خواهر و برادر روحانی نیز در بقاع در جهت فعالیت‌های فرهنگی فعالیت خواهند کرد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی خاطر نشان کرد: بیش از ۴۰ هزار محصول فرهنگی نیز بین زائرین توزیع خواهد شد و بازرسی از نحوه خدمات رسانی بقاع در مسیرهای منتهی به مشهد به طور ویژه انجام می‌شود.

خبر جدید  حضور پرشور تشکل های دانش آموزی خراسان رضوی در راهپیمایی روز قدس

وی افزود: ۳۰۰ وقف جدید در خراسان رضوی سال جاری به ثبت رسیده که بالاترین آمار در بین استان‌های کشور است و تعداد وقف‌های استان بعد از انقلاب به ۴۰۰۰ وقف رسیده است.

کد خبر ۴۵۶۹۸۵۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *