خراسان ما
خراسان ما

۱۵ میلیارد تومان اعتبار به بازسازی ناوگان اتوبوسرانی مشهد اختصاص یافت

۱۵ میلیارد تومان اعتبار به بازسازی ناوگان اتوبوسرانی مشهد اختصاص یافت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، مجتبی بهاروند ظهر امروز در آئین رونمایی از یکصد دستگاه مینی بوس جدید با قدردانی از تمامی دستاندرکاران این حوزه اظهار داشت: خوشحالم که در راستای تکلیف شورای اسلامی شهر به شهرداری مشهد مبنی بر جایگزینی خطوط کم تراکنش با مینیبوس به جای اتوبوس، این تعداد مینیبوس جدید به چرخه خدمترسانی اضافه شده است.

وی با بیان این که خرید این تعداد اتوبوس در زمان خوب و با قیمت مناسبی صورت پذیرفته است، بیان کرد: مدیریت شهری این مینیبوسها را به بخش خصوصی واگذار کرده و شرکت فعلی نیز از مجموعههای خوب در این حوزه است.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد افزود:حمایت از شرکتهای بخش خصوصی از ابتدای آغاز به کار شورای پنجم در دستور کار این مجموعه بوده است.

بهاروند ادامه داد: خوشبختانه توانستیم در کمیسیون حمل و نقل و ترافیک بخشی از مشکلاتی که شرکتهای خصوصی این بخش با آن دست و پنجه نرم میکردند را برطرف کنیم.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد از اختصاص ۱۵ میلیارد تومان برای بازسازی ناوگان اتوبوسرانی در راستای بهبود وضعیت حمل و نقل در شهر امام رضا(ع) خبر داد و گفت: دولت نیز برای این موضوع ۲۵ میلیارد تومان در نظر گرفته که امیدواریم گامهای اثربخشی در این زمینه برداشته شود.

انتهای پیام/ ز


منبع :: ۱۵ میلیارد تومان اعتبار به بازسازی ناوگان اتوبوسرانی مشهد اختصاص یافتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد