اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۱۷.۵ درصد درخواست های طلاق درخراسان رضوی منجربه سازش شده است

۱۷.۵ درصد درخواست های طلاق درخراسان رضوی منجربه سازش شده است

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: خوشبختانه با ارائه مشاوره به زوج های جوان ۱۷.۵ درصد درخواست طلاق در این استان منجر به سازش شده است.

شعار سالحمیدرضا پوریوسف در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه مشهد اظهارکرد: خوشبختانه با اجرای طرح مداخله در طلاق و ارائه مشاوره۱۷.۵ درصد زوج های جوان سازش داشته اند.

وی افزود: طلاق، اعتیاد و خشونت های خانوادگی مهم ترین آسیب های اجتماعی هستند که برای پیشگیری از آنها اورژانس اجتماعی در بیشتر شهرها راه اندازی شده است.

خبر جدید  بافت های تاریخی خراسان رضوی بازآفرینی می شود

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: در راستای جلوگیری از افزایش معلولان در جامعه، مراکز مشاوره ژنتیک راه اندازی شده که بخشی از هزینه های این مراکز توسط بهزیستی پرداخت می شود.

پوریوسف با اشاره به افزایش سن ایرانیان بیان کرد: در حال حاضر ۹ درصد افراد جامعه،سن بالای ۶۰ سال داشته و این میزان در ۲۵ سال آینده پنج برابر خواهد شد.

خبر جدید  باید از ظرفیت اعیاد و مناسبت ها برای تقویت نشاط جامعه استفاده شود

وی تاکید کرد: به عقیده ما سالمندان برای جامعه نه تنها تهدید نبوده بلکه موجب توسعه بیشتر می شوند که این مهم در صورتی محقق می شود که این قشر مورد تکریم قرار گیرند.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: طبق آمار موجود در حال حاضر ۴۷۰ هزار نفر در خراسان رضوی به عنوان مددجو و یا دیگر عناوین با بهزیستی ارتباط دارند که ۸ درصد جمعیت استان را تشکیل می دهند.

خبر جدید  کیفیت هوای مشهد 10 اسفند در شرایط سالم

پوریوسف تاکید کرد: مناسب سازی محیط یکی از مهم ترین نیازهای معلولان است و خیرین نیز می توانند کمک حال خوبی برایاین قشر باشند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری مهر
،
تاریخ انتشار ۲۴آذر ۹۶، کدمطلب:۴۱۷۲۵۵۱، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *