اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۱۸۰۰ پروژه همزمان با دهه فجر در خراسان رضوی به بهره‌برداری می‌رسد

۱۸۰۰ پروژه همزمان با دهه فجر در خراسان رضوی به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، علیرضا رزم حسینی ظهر امروزدر ستاد استانی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن ادای احترام به مقام شامخ ۱۷۳ شهید پیروزی انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در این ایام باید به درستی و بدون زیادهروی به جامعه مخاطبان منتقل شود.

استاندار خراسان رضوی گفت: مردمی بودن مهمترین رویکردی است که در این ایام باید مدنظر قرار بگیرد و دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان که مخاطب اصلی انقلاب اسلامی هستند به درستی بازگو شود.

خبر جدید  مناطق سیل‌خیز در خراسان رضوی اعلام شد

رزم حسینی خاطرنشان کرد: باید کاستیها و نقایص را نیز صادقانه با مردم در میان بگذاریم؛ امروز شاهد هستیم که عمق امنیتی ما از مرزهای جغرافیایی نیز فراتر رفته و امروز مهمترین کشور منطقه هستیم.

وی با اشاره به اینکه باید چتر جاذبه انقلاب اسلامی را برای تمامی اقشار مردم باز کنیم تاکید کرد: در ایام دهه فجر شاهد بهرهبرداری از ۱۸۰۰ پروژه در استان خواهیم بود که اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای آنها در نظر گرفته شده است و امیدواریم مردم از اثرات و برکات این پروژهها برخوردار شوند.

خبر جدید  مشهد| ۳ پایگاه کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان در ورزشگاه امام رضا(ع) مستقر شد

رزم حسینی ادامه داد: افراد آگاه باید با نگاهی منطقی دستاوردهای انقلاب را به نسل جوان منتقل کنند.نسل جوان نه جنگ دیده نه انقلاب را وبه همین خاطر باید با اعداد و ارقام به آنان ثابت کرد که انقلاب دستاوردهای زیادی داشته است. هر چند باید کاستیها را هم گفت،چون سانسور کردن اثر معکوس دارد و انقلاب ما مردمیترین انقلاب بودهکه همه اقشار و سنین و گروهها در آن حضور داشتهاند.

خبر جدید  نمازگزاران جمعه مشهدمقدس نسبت به لایحه CFT اعتراض کردند+عکس

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *