اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۱۸۹ پروژه نیمه‌تمام عمرانی به بخش خصوصی واگذار شود

۱۸۹ پروژه نیمه‌تمام عمرانی به بخش خصوصی واگذار شود

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: ۱۸۹ پروژه نیمه‌تمام عمرانی در استان شناسایی شده که امکان واگذاری آن‌ها به بخش خصوصی وجود دارد اما هنوز اقدامی در این رابطه انجام نگرفته است.
به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حمید بنایی در نشست مشترک اعضای مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با استاندار که در دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: بعد از حضور آقای رزم‌حسینی در استانداری، مقرر شد هر دو تا سه ماه، در جلسه مشترک مجمع نمایندگان استان با حضور استاندار، مشکلات حوزه‌های انتخابیه رصد شود.
وی افزود: امروز به درخواست آقای استاندار جلسه‌ای با حضور ۱۴ نماینده استان برگزار شد و مباحث اصلی استان مانند خطوط ریلی، سرمایه‌گذاری، آب، حاشیه‌نشینی، بنیاد مسکن و مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی تصریح کرد: در ابتدای فعالیت آقای رزم‌حسینی در استانداری، جلسه‌ای با حضور تمامی ۱۸ نماینده استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد که در سنوات گذشته سابقه نداشت و نشان‌دهنده حمایت همه‌جانبه نمایندگان از ایشان بود.
بنایی با تاکید بر ضرورت تدوین استراتژی مشخص به منظور تداوم اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در سال‌های آینده، گفت: تاکنون اقدامات خوبی توسط معین‌های اقتصاد مقاومتی انجام گرفته اما برای اطلاع مردم باید گزارش‌هایی از نتایج این اقدامات منتشر شود.
وی با اشاره به ضرورت واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی به بخش خصوصی، عنوان کرد: ۱۸۹ پروژه نیمه‌تمام عمرانی در استان شناسایی شده که امکان واگذاری آن‌ها به بخش خصوصی وجود دارد اما هنوز اقدامی در این رابطه انجام نگرفته است.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی بیان کرد: باید هرچه سریع‌تر پرونده پدیده شاندیز تعیین تکلیف شود.
انتهای پیام
منبع :: ۱۸۹ پروژه نیمه‌تمام عمرانی به بخش خصوصی واگذار شود

خبر جدید  رسانه ها، کریدور ارتباط مسئولان با مردم
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *