اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

۱۹۰ هزار اصله درخت به صورت رایگان بین شهروندان مشهدی توزیع می‌شود

۱۹۰ هزار اصله درخت  به صورت رایگان بین شهروندان مشهدی توزیع می‌شود

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهردار مشهد گفت: همزمان با هفته درختکاری سال جاری بالغ بر ۱۹۰ هزار اصله درخت در ۴۰ نقطه از سطح شهر در ۱۳ منطقه شهری به صورت رایگان به شهروندان اهدا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ خلیل‌الله کاظمی در نشست خبری که به مناسبت هفته درختکاری برگزار شد، اظهار داشت: در هفته درختکاری بین ۸ تا ۱۵ اسفندماه هر سال شهرداری مشهد برنامه‌ریزی خاص و ویژه‌ای برگزاری درختکاری در سطح شهر دارد که در سال جاری این مهم با مشارکت شهروندان انجام می‌شود.

خبر جدید  طومار هر متجاوزی را در هم می‌پیچیم

وی افزود: همزمان با هفته درختکاری سال جاری بالغ بر ۱۹۰ هزار اصله درخت در ۴۰ نقطه از سطح شهر در ۱۳ منطقه شهری به صورت رایگان به شهروندان اهدا می‌شود.

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهردار مشهد تصریح کرد: در طول هفته درختکاری سال جاری هر روز با مشارکت اقشار مختلف از جمله دانش‌آموزان، اصناف، روحانیون، بسیجیان، خانواده شهدا، سمن‌ها و شهروندان مختلف مراسم درختکاری انجام می‌شود.

خبر جدید  قهرمانی دوچرخه سواران خراسان رضوی در مسابقات کشور

کاظمی گفت: همچنین همزمان با ۱۵ اسفندماه نیز مراسم روز درختکاری در ارتفاعات آبشار واقع در بولوار نماز برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این روز ۵ مکان در ارتفاعات برای کاشت درخت توسط شهروندانی که به نام فرزندان، افراد فوت شده و ازدواج ثبت‌نام کردند، ورزشکاران، دانشجویان، دانش‌آموزان، بانوان و سمن‌ها در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  نخستین مجمع عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *