اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۴ هزار روحانی در آموزش و پرورش مشغول به خدمت هستند

۴ هزار روحانی در آموزش و پرورش مشغول به خدمت هستند

به گزارش خبرنگارمهر،علیرضا رحیمی چهارشنبه شب در دوره توانمندسازی طلاب شاغل در آموزش و پرورش با مشارکت دفتر تبلیغات اسلامی در مرکز آموزش نیروی انسانی شهید کامیاب مشهد اظهار کرد:وزارت آموزش و پرورش حدود ۴ هزار روحانی شاغل دارد که در آموزش و پرورش مشغول به خدمت هستند و نسل جوان و آینده سازان ما به روحانیون به عنوان پناهگاه معنوی نیاز دارند و جامعه به روحانیون اعتماد بسیار بالایی دارد که این موضوع جای شکر دارد.

وی افزود:شما روحانیون در واقع سربازان امام زمان (عج) هستید و حافظ دین و دیانت مردم می باشید و مسئول ترویج و تبلیغ دین محسوب می شوید و بطور ویژه روحانیونی که در مدارس این رسالت را انجام می دهند قطعا از جایگاه بالایی برخوردار هستند.

خبر جدید  کیفیت هوای مشهد روی شاخص ۷۷قرار گرفت/افزایش دمای هوا

معاون پژوهش و برنامه ریزی همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش ادامه داد:باید همه زمان ها و همه مکان ها را می توانیم به کلاس تربیتی و اخلاقی تبدیل کنیم و آنگاه است که دستگاه تعلیم و تربیت به اهداف خود رسیده است.

رحیمی تصریح کرد:در سند تحول بنیادین یکی از مهمترین رویکردها تغییر نگاه و تحول نسبت به خودشناسی و خداشناسی است.

خبر جدید  ۵۰۰ روستای خراسان رضوی سال آینده با کمبود آب مواجه هستند

همچنینمدیرکل فرهنگی و تبلیغات دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی نیزدر این جلسه اظهار کرد:در حوزه بحران ها و آسیب های اجتماعی توسعه های نامتوازنی شکل گرفته است و برای حل این معضل هر گروه سهمی برعهده دارند که سهم طلاب و معلمان در این زمینه بسیار زیاد است.

حجت الاسلام محمد علی حسینی زهانی ادامه داد: مصرف فرهنگی جامعه ما بسیار پایین است و در حوزه کتاب دچار بحران هستیم و معلمان که پرچم داران علم و معرفت هستند باید در این زمینه بیشتر تلاش کنند.

خبر جدید  رشد ۲۹ درصدی درآمدهای ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی

وی تاکید کرد: برای ارتقاء مصرف کالاهای فرهنگی در جامعه، اولا باید خودمان مصرف کننده باشیم و در مرحله بعدی این فرهنگ را در جامعه بسط و توسعه دهیم.

کد خبر ۴۵۴۸۴۰۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *