اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

‌اجلاسیه کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی حوزه علمیه خراسان ‌برگزار می‌شود‌

‌اجلاسیه کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی حوزه علمیه خراسان ‌برگزار می‌شود‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، حجتالاسلام صفرعلی فتحاللهی ظهر امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، اظهار داشت: سومین اجلاسیه کمیسیونهای تخصصی شورای عالی حوزه علمیه خراسان از ساعت ۸ تا ۱۱:۳۰ روز پنجشنبه ۱۶ اسفند ماه ۹۷ در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار میشود و آیتالله حسینیبوشهری، آیتالله اعرافی، آیتالله علمالهدی، آیتالله عاملی و حجتالاسلام فرزانه سخنرانان شاخص این اجلاسیه خواهند بود.

وی افزود: نگاه رویکرد آیندهپژوهانه و مشارکت با حوزههای علمیه سراسر کشور و جهان اسلام را بهعنوان مهمترین هدف این رویداد لحاظ کردهایم تا شاهد همکاریهای مستمر حوزههای علمیه جهان اسلام در مسیر ترویج اسلام ناب محمدی(ص) باشیم.

خبر جدید  حماسه مردمی ۹ دی در استان خراسان رضوی آغاز شد

مسئول دبیرخانه شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه در جلسات این شورا مصوبات و خروجیهای خوبی در مسیر رشد و توسعه فعالیتهای حوزوی در خراسان بزرگ شاهد بودهایم، گفت: در شورای عالی حوزه علمیه خراسان که از ۳ سال قبل تاسیس شده است ۶ کمیسیون آموزش، پژوهش، تبلیغ، فرهنگ و اخلاق سیاسی و اجتماعی، معیشتی و خدماتی فعال است و هر کمیسیون ۷ عضو حوزوی و دانشگاهی دارد و این شورا مدیریت حوزههای خراسان بزرگ را برعهده دارد و تاکنون ۲۳۳ مصوبه در ۸۸ جلسه برگزار شده داشته است.

فتحاللهی در ادامه تصریح کرد: پیش نشست این اجلاسیه هم در روز پنجشنبه دوم اسفند ماه ۹۷ و از ساعت ۸ تا ۱۴:۳۰ در ۵ موضوع منطق اولویتها، مدیریت و ساختار سازمانی، مسائل اقتصادی حوزه بهویژه وقف، آموزش و پژوهش و تبیلغ در محورهای فضای مجازی، آینده دینداری و سبک زندگی اسلامی در مجمتع فرهنگی آفتاب ولایت برگزار میشود.

خبر جدید  مشهد هم به حالت آماده باش درآمد؛ دستور شهردار برای مقابله با آبگرفتگی و سیلاب احتمالی

وی تاکید کرد: دبیر علمی پیش اجلاسیه حجتالاسلام مجتبی الهیخراسانی بوده و سخنرانان و ارائهدهندگان مباحث ذکر شده هم حججاسلام واسطی، حاجسیدجوادی، گنابادینژاد، پیروزمند، هاشمی، کوهی و شیخالاسلامی خواهند بود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *