اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

‌رئیسی: هزینه‌های تامین دارو و درمان برای بیماران خاص هنگفت است

‌رئیسی: هزینه‌های تامین دارو و درمان برای بیماران خاص هنگفت است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، حجتالاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در مراسم رونمایی از شبکه جامع خدمات سلامت رضوی اظهار داشت: دارالشفاء امام رضا(ع) به عنوان یک مرکز درمانی از قدیمیترین واحدهای تشکیل شده در جوار بارگاه منور رضوی است که خدمات درمانی را با کیفیت خوب و قیمت مناسب به زائران و به ویژه نیازمندان ارائه می‎کند.

وی ادامه داد: این روزها به دلیل مشکلات مالی و اقتصادی به وجود آمده، استفاده از خدمات درمانی برای بیماران نیازمند، مصیبت و مشکلی مضاعف شده است.

خبر جدید  ۴۵ درصد از نیاز «فاکتور ۸» بازار توسط شرکت دارویی آستان قدس تامین می‌شود

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: باید همه تلاش کنیم تا رنج تأمین هزینه‎های درمان و امکانات پزشکی، دردی مضاعف برای بیماران نباشد.

رئیسی اضافه کرد: حقیقتا نگرانی تأمین هزینههای هنگفت دارو و درمان برای بیماران خاص، سختی ناشی از بیماری را به ویژهبرای خانوادههای نیازمند دوچندان کرده است، باید برای کاهش هزینههای درمان این بیماران تلاش کنیم، همچنین امروز با توجه به پزشکان خوب و امکانات مناسبی که در کشور فراهم شده، میتوان در داخل کشور بسیاری از بیماریهای صعب العلاج را درمان کرد.

وی بیان کرد: راهاندازی سامانه خدمات جامع سلامت به گردشگران توسط بنیاد سلامت رضوی، اقدام بسیار مناسبی است که میتواند خدمات مورد نیاز گردشگران سلامت را از مبداء حرکت تا بازگشت مجدد به مبداء، تحت پوشش قرار دهد، این موضوع در دنیا ارتباطات امروز حائز اهمیت است.

خبر جدید  هوای مشهدمقدس بالاخره «پاک» شد

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه راه اندازی دارالشفاء زائرشهر رضوی در طرق اقدام مناسب دیگری است، گفت: این دارالشفاء میتواند به زائران این زائرشهر که با تکمیل تمام فازها به ۲۵ هزار نفر میرسند، اهالی این منطقه و مردم عبوری خدمات پزشکی ارائه کند.

رئیسی اظهار کرد: اقدامی که در کرمان با افتتاح ساختمان دارالشفاء امام رضا(ع) برای ارائه خدمات جامع پزشکی به بیماران ام اسی و کلیوی انجام شده، از خدمات ماندگار و مبارک در حوزه سلامت و پزشکی بوده که به برکت نام امام رضا(ع) رقم خورده است.

خبر جدید  تمهیدات آتش‌نشانی مشهد در آستانه چهارشنبه‌سوری؛ ۲۵۰ خودروی عملیاتی در آماده‌باش کامل

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *