اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

‌محور سنگان به تربت حیدریه ۴ بانده می‌شود

‌محور سنگان به تربت حیدریه ۴ بانده می‌شود

محمود نگهبانسلامی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس، اظهار داشت: معاونان وزرای راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت به تازگی از زیرساختهای مجتمع سنگان خواف بازدید کردند که در آن جلسه قرار بر تأمین نیمی از هزینه این طرح توسط وزارت راه و شهرسازی و نیم دیگر آن نیز توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و شرکتهای معدنی شده است.

خبر جدید  تجمع تعدادی از پرستاران مشهدی مقابل استانداری خراسان رضوی + عکس

وی گفت: دلیل این امر، رفت و آمدبسیار خودروها و الزام چهار بانده شدن جادههای سنگان است، هزینه اجرای این طرح از سنگان به تربتحیدریه و نشتیفان به قاین به گفته مشاور این طرح حدود ۵ هزار میلیارد ریال بوده است، همچنین هزینه احداث آزادراه در همین مسیر به ۱۲ هزار میلیارد ریال رسید.

نگهبانسلامی خاطرنشان کرد: خواف دارای امکاناتی نظیر آب، بیمارستان، راه، خط ریلی و مانند آن بوده و با یک شهرستان دارای بزرگترین معدن سنگ آهن خاورمیانه و چندین واحد تولیدی فولاداست، مردم این شهرستان در انتظار رشد و توسعه آن با کمک مسئولان مربوطه هستند.

خبر جدید  ۳۲ روز هوای ناسالم برای تمامی گروه‌ها در مشهد به ثبت رسید

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جادههای اطراف و منتهی به مجتمع سنگان خواف، ظرفیت حجم زیاد ترافیک و رفت و آمدکامیون و خودروهای سنگین نیستند و باید چهاربانده شوند، در این راستا به زودی اقداماتی صورت میپذیرد و به مسائل موجود رسیدگی میشود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  هوای حرم منور رضوی «بارانی» است+عکس
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *