به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد ،عباس محمدیان در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: خراسان رضوی دومین قطب رسانه کشور است که در حال حاضر بیش از یکهزار نفر در بسیج رسانه عضویت داشته و لازم است برای تقویت بنیه معنوی و فرهنگی خبرنگاران هم افزایی بیشتری صورت پذیرد.

وی با اشاره به اینکه بازدید از رسانه های دیجیتال و مکتوب در استان های قم و تهران بخشی برنامههای این اردوی فرهنگی بسیج رسانه خراسان رضوی است، افزود : بسیج رسانه خراسان رضوی دومین اردوی فرهنگی ، سیاحتی و زیارتی را برگزار می کند بطوریکه در حال حاضر ۴۵ نفر از خبرنگاران استان در این اردو حضور دارند.

خبر جدید  والیبالیست خراسانی عازم چین شد

رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی با تأکید بر اینکه تولیدات رسانه ای خراسان رضوی در بخش های مختلف پتانسیل کشوری دارد گفت : امسال جشنواره ابوذر در خراسان رضوی در سطح بالایی با حضور داوران برگزار شد و امیدواریم که در جشنوارهای کشوری ابوذر بتوانیم در بخش خبر، مستند و موشن گرافیگ رتبه های برتر را کسب نمائیم.

خبر جدید  جمعی از سران قبایل کشور عراق به حرم رضوی مشرف شدند

عباس محمدیان، دیدار با مراجع عظام،شرکت در اختتامیه جشنواره رسانه کشوری ابوذر و موزه دفاع مقدس بخشی دیگر از این اردوی فرهنگی بر شمرد و اعلام کرد: این اردوی به مدت سه روز از شنبه ۲۲ دیماه تا ۲۴ دیماه ادامه خواهد داشت.