اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۱۳۸ درصد تعهد اشتغال در تایباد محقق شده است

۱۳۸ درصد تعهد اشتغال در تایباد محقق شده است

فرماندار تایباد گفت: امسال تعهد اشتغال در تایباد ۱۵۳۱ نفر بود که تاکنون ۲۱۳۳ نفر محقق شده و این آمار افزایش ۱۳۸ درصدی تعهد اشتغال در این شهرستان را می‌رساند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تایباد، فرماندار تایباد در کارگروه تخصصی اشتغال که امروز در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: دستگاههای اجرایی برای ایجاد اشتغال پایدار و قرار دادن تسهیلات به متقاضیان باید موانع را از سر راه بردارند.

خبر جدید  شهرداری مشهد، تندیس نقره ای بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد را به دست آورد

حسین شرافتی راد افزود: برخی دستورالعملها فقط صرف کاغذبازی و بروکراسی اداری است باید تا حدامکان امتیازات را راحتتر در اختیار افرادی قرار داد که صاحب ایده و طرح نو هستند.

وی مطرح کرد: این شهرستان ظرفیت بالایی در کارآفرینی و اشتغال دارد باید با تسهیل کردن امور اداری بسترهای لازم جهت توسعه و رونق اقتصادی را برای جوانان و صاحبان طرح فراهم کرد.

خبر جدید  دوری خراسان رضوی از بنادر دلیل دخالت دلالان دام است

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد: ایجاد اشتغال علاوه بر توسعه اقتصادی از مهاجرت روستاییان به مناطق شهری جلوگیری میکند و نیز باعث پیشرفت و آبادانی در مناطق روستایی میشود.

وی ادامه داد: نیروهای انسانی در هر جامعه سرمایه اصلی بشمار میروند، هر کدام از دستگاههای اجرایی اگر وظایف خود را بدرستی انجام دهند میتوانند نقش خود را در ایجاد اشتغال بیشتر ایفا کنند و زمینه را برای افزایش تولید ملی و فضای کسب و کار فراهم کنند.

خبر جدید  واگذاری صادرات سوخت مرزنشنیان به متقاضیان از طریق مزایده

در ادامه این جلسه رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تایباد گزارش از وضعیت طرحهای مطرح شده و میزان تسهیلات واگذار شده در سال جاری ارائه کرد، همچنین سایر مدیران اجرایی شهرستان میزان تحققات در دستگاه مربوطه را اعلام کردند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *