اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۱۵۰ نانوایی کشیک نوروز در مشهد و شهرهای اطراف فعال هستند

۱۵۰ نانوایی کشیک نوروز در مشهد و شهرهای اطراف فعال هستند

حمیدرضا نوری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد ۶۰ واحد نانوایی در شهرستانهای منتهی به مشهد مقدس فعالیت و سهیمه ویژه دریافت می کنند.
وی ادامه داد: واحدهای نانوایی در مشهد و خیابانهای اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) هم با هدف تامین نیاز مردم فعالیت دارند و کار این واحدها در ایام نوروز به صورت ۲۴ ساعته خواهد بود.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: این اقدام در چهارچوب خدمت رسانی به زائران و مجاوران حرم امام رضا (ع) و با هدف افزایش سطح دسترسی مردم به نان در تعدادی از نانوایی های اطراف حرم مطهر، معابر پر رفت و آمد و مبادی ورودی به مشهد انجام شده است.
نوری افزود: به این نانوایی ها هم اطلاع رسانی شده و برای تامین نان مورد نیاز، آمادگی لازم از قبیل تامین گندم مورد نیاز کارخانه های آردسازی استان و ذخیره آرد مورد نیاز انجام شده است.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: برای حمل به موقع گندم به کارخانه های آردسازی و حمل آرد از کارخانه ها به نانوایی به ویژه در اطراف حرم مطهر رضوی و ورودی های شهر در زمان اعمال محدودیت های ترافیکی، پیگیری های لازم و تمهیدات ویژه صورت گرفته است.
نوری افزود: نانوایی های نوبت ویژه نوروزی فعالیت خود را از ۲۰ اسفند آغاز کرده اند که تا ۱۵ فروردین ماه آینده به صورت فوق العاده و در نوبت کاری اضافه ادامه می دهند.
وی ادامه داد: نانوایی های کشیک نوروزی خراسان رضوی به ۷۰۰ تن آرد به عنوان سهمیه فوق العاده نیاز دارند که در این رابطه هیچ مشکلی وجود ندارد.
چهار هزار و ۴۰۰ واحد نانوایی یارانه ای و هزار و ۷۳۵ واحد نانوایی آزادپز در استان ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی فعالیت می کنند.
۱۹۲۲/۷۴۹۶/۵۱۳۲

خبر جدید  نخبه پروری در رشته مهندسی باید مورد توجه باشد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *