اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

۱۵۰۸ پروژه در خراسان‌رضوی به بهره‌برداری می‌رسد

۱۵۰۸ پروژه در خراسان‌رضوی به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار خراسان رضوی گفت: همزمان با ایام دهه فجر ۱۵۰۸ پروژه عمرانی و اقتصادی اعم از صنعتی، کشاورزی، گردشگری در استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در دیدار با آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، گزارشی از آخرین اقدامات توسعه ای دولت در استان طی یک سال گذشته، ارائه کرد.

استاندار خراسان رضوی، مجموع اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها را متعلق به ۹۵ دستگاه اجرایی شامل ۴۸ دستگاه و  ۴۷ شهرداری است، ۳۸ هزار و ۵۷۱ میلیارد ریال اعلام کرد.

خبر جدید  پیکر مطهر شهید مرزبانی در قوچان تشییع شد

رشیدیان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون حجم پروژه های تکمیل شده و افتتاحی اعم از هفته دولت، سفر رئیس جمهوری در دی ماه و نیز طی ایام دهه فجر در مجموع ۳۴۱۶ مورد است.  مجموع اعتبار ریالی صرف شده برای این طرح‌ها نیز ۷۵ هزار و ۶۶ میلیارد ریال است که برای عمران و آبادانی استان به انجام رسیده و می شود. این تعداد نسبت به سال قبل در این زمان رشد ۴۲ درصدی دارد و از نظر اعتبارات صرف شده هم رشد ۱۳۰ درصدی نشان می دهد.

خبر جدید  کشف بیش از 290 کیلوگرم مواد مخدر در خراسان رضوی

رشیدیان ادامه داد: طی این ایام بر اساس اعلام دستگاه های اجرایی تعدادی از پروژه ها هم کلنگ زنی می شود که تعداد آن ۱۷۲ مورد است.

وی تاکید کرد: محرومیت زدایی یکی از اصلی ترین محور پروژه هاست که ۲۲۸ پروژه در قالب محرومیت زدایی و با رویکرد طرح های اشتغال زایی و مقاوم سازی مسکن روستایی با اعتبار بالغ بر  ۱۶۴۳ میلیارد ریال در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.

خبر جدید  بهره برداری از۶ هزار میلیارد تومان طرح در سفررئیس جمهوری به خراسان رضوی

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *