اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۱۶ شهرستان خراسان رضوی بارانی شد

۱۶ شهرستان خراسان رضوی بارانی شد

یحیی قاینی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از قوچان گناباد با ۹ میلیمتر، تربت حیدریه با هشت میلیمتر و همچنین خواف، تایباد، بردسکن، کاشمر و بجستان هر کدام با هفت میلیمتر به ترتیب بیشترین میزان بارندگی را داشته اند.
وی ادامه داد: فعالیت سامانه بارشی از جمعه شب گذشته در خراسان رضوی آغاز شده و بارشهای رگباری این سامانه به صورت متناوب تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
مسئول مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش بیشتر مناطق استان را به ویژه در نواحی جنوبی در بر می گیرد و در این میان بیشترین میزان بارندگی برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری پیش بین شده است.
وی همچنین به آغاز روند کاهش دمای هوا در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: این کاهش از امروز آغاز می شود و تا روزهای پایانی هفته جاری دمای هوای در استان رضوی به میزان ۱۳ درجه کاهش می یابد.
قاینی پور افزود: بر این اساس بیشینه دمای امروز ۲۸ بهمن ماه هوای مشهد ۱۲ درجه سلسیوس پیش بینی شده که نسبت به دیروز چهار درجه کمتر شده و تا روزهای پایانی هفته به سه درجه نیز می رسد.
قوچان با کمینه دمای سه درجه زیر صفر و سرخس با بیشینه دمای ۱۹ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بودند. همچنین در این مدت بیشترین شدت وزش باد از بجستان با سرعت ۶۸ کیلومتر بر ساعت گزارش شد.
۳۰۲۷/۱۸۵۸

خبر جدید  2 حادثه رانندگی در نیشابور سه کشته داشت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *