اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۲ هزار سری جهیزیه به زوج های محروم کشور اهدا شد

۲ هزار سری جهیزیه به زوج های محروم کشور اهدا شد

محمد آخوندی دوشنبه شب در مراسم اهدای جهیزیه به زوج های محروم شهرستان سبزوار افزود: این بنیاد وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) می باشد و این جهیزیه ها را در اجرای طرح پویش احسانه اهدا کرده است.
وی با بیان اینکه مجموعه برکت احسان در حوزه اجتماعی فعالیت می کند، اظهار داشت: این نهاد در قالب پویش ها و مشارکت مردمی برای توانمندسازی اقتصادی و محرومیت زدایی تلاش می کند.
وی گفت: امسال با پویش نشر احسان ۱۰۰ هزار بسته لوارم تحریر برای دانش آموزان، در پویش چرخ زندگی، سه هزار ویلچر به معلولان نیازمند و در پویش لیگ احسان ۲ هزار لوازم ورزشی در سراسر کشور توزیع شد.
آخوندی با اشاره به فعالیت های بنیاد برکت احسان در حوزه درمان و سلامت افزود: این بنیاد با راه اندازی کاروان های سلامت در مناطق محروم کشور مشکل نوزادانی را که در بدو تولد مشکل شنوایی دارند با کاشت حلزون برطرف می کند.
وی اظهار داشت: همچنین هزاران زوج نابارور مورد حمایت بنیاد برکت احسان قرار گرفتند و از بیماران صعب العلاج و خاص نیز توسط این بنیاد حمایت می شود.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: از محل کمک های بنیاد برکت احسان ۲۰ سری جهیزیه و ۲۰۰ فقره کمک جهیزیه ۱۵ میلیون ریالی به زوج های جوان این منطقه اهدا شد.
حسین مقصودی افزود: همچنین یک هزار سبد کالا به خانوارهای نیازمند، ۵۰۰ بسته لوازم تحریر و تجهیزات آموزشی و ۲۰ دستگاه ویلچر به معلولان نیازمندان اهدا گردید.
وی اظهار داشت: در سه سال گذشته از محل کمک های بنیاد برکت و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)عملیات اجرایی ۱۲ مدرسه در شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن آغاز شده است.
وی گفت: همچنین از محل این کمک ها طی این مدت اهدای ۸۰۰ فقره کمک جهیزیه، ساخت ۶ خانه عالم با پیشرفت فیزیکی بیش از ۵۰ درصد و بهسازی ۲۰ مسجد انجام شده است.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.
۸۱۴۵/۷۴۹۵ / ۶۰۵۳

خبر جدید  سانحه رانندگی در سبزوار هشت مصدوم داشت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *