خراسان ما

اجرای بیانیه گام دوم انقلاب راهکار اقتصادی حوزه صنعت در رونق تولید است

اجرای بیانیه گام دوم انقلاب راهکار اقتصادی حوزه صنعت در رونق تولید است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: حوزه اقتصادی یکی از مهمترین نکات بیانیه گام دوم بوده که رهبر معظم انقلاب اسلامی آن را تبیین کردند و ما باید از تمام ظرفیت های حوزه صنعت در این راستا استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم در نشست سیاست گذاری شهرکها و نواحی صنعتی استان، اظهار کرد: تمامی برنامه های حوزه صنعت در شهرکها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و برنامه های دولت تدبیر و امید، اجرایی و انجام خواهد شد.

وی افزود: باید به درستی اهداف اقتصادی گام دوم انقلاب اسلامی را در چشم اندازی که رهبر معظم انقلاب اسلامی تبیین کردند درک کنیم تا مبانی عملیاتی آن را به درستی اجرا کنیم.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: با توجه به اینکه در جنگ اقتصادی هستیم اما اگر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را که رهبر معظم انقلاب اسلامی تبیین کردند به درستی عمل کنیم از تمامی مشکلاتی که دشمنان ایجاد می کنند عبور خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: امسال هم حمایت از صنعتگران در چارچوب برنامه های اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید و سرمایه گذاری ادامه می یابد و تمام توان ما در تولید و اشتغال بیشتر در شهرکها و نواحی صنعتی به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته اجرا و انجام می شود.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: یکی از راهکارهای اصلی رسیدن به تولید و اشتغال، تحقق مطلوب اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بوده تا راه درست را تشخیص و موانع پیش رو را رفع کنیم.

در پایان گفتنی است استان خراسان رضوی با ۴۹ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب، ۴۰ شهرک قابل واگذاری و بالغ بر ۲۶۰۰ واحد صنعتی بهره برداری شده، اشتغالی افزون بر ۷۵ هزار نفر را فراهم کرده است.


منبع :: https://www.ilna.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *