خراسان ما

تشدید بارش‌ها در مشهدمقدس؛ تردد در ۳ بوستان شهر محدود شد

تشدید بارش‌ها در مشهدمقدس؛ تردد در ۳ بوستان شهر محدود شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، بارش باران از ساعتی قبل در مشهد شدت گرفته و در حال حاضر در بسیاری از نقاط شهر مشهد شاهد بارش شدید باران هستیم.

بارش باران از صبح امروز در مشهد آغاز شده اما از ساعتی قبل شدت گرفته است.

تردد در سه بوستان مشهد محدود شد

با توجه به شدت بارشها و احتمال سیلابی شدن مسیلها، هشدارهایی در زمینه تردد و اسکان در محدوده مسیلها به شهروندان مشهدی داده شده است.

همچنین یعقوبیسرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار داشت:با توجه به پیشبینی اداره کل هواشناسی مبنی بر افزایش حجم بارندگی در مشهدامروز محدودیت تردد برای شهروندان در بوستانهای وکیل آباد، چهل بازه و بوستان خورشید در نظر گرفته شده است.

وی گفت: بر این اساس از تردد شهروندان در نقاطی از این بوستانها که مستعد آبگرفتگی است جلوگیری میشود و حصارکشیهای لازم نیز در محدودههای تردد ممنوع صورت گرفته است.

هشت رودخانه در خراسان رضوی سیلابی شد

همچنین صادقیمدیر رودخانهها و سواحل شرکت آب منطقهای خراسان رضوی با اشاره به سیلابی شدن هشت رودخانه استان در پی بارندگیها اظهار داشت:هشت رودخانه در نقاط مختلف این استان در پی بارشهای شدید شب گذشتهسیلابی شدهاند.در این مدت، سیلاب در رودخانههای هریرود شهرستان سرخس،رودخانه کلات، ورودی کشف رود، رودخانههای زنگلانلو، درونگر، قره سو و ارچنگان در شهرستان درگز و رودخانه رحمتآباد به گسیور شهرستان گناباد گزارش شده است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *