اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

۲۴۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان در تایباد اهدا شد

۲۴۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان در تایباد اهدا شد

۲۴۰ سری جهیزیه به ارزش ۱۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال با حضور فرماندهان نظامی، انتظامی و امنیتی، ائمه جمعه، روحانیون و علمای تشیع و تسنن، اعضای شورای اداری و جمع کثیری از اقشار مختلف مردم تایباد امروز به زوج‌های جوان در این شهرستان اهدا شد.

به گزارشخبرنگار ایلنا از تایباد، سردار مجیدرضا حسنزاده سرپرست قرارگاه منطقهای ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه در مراسم ازدواج آسان و اهدای جهزیه به زوجهای جوان که در سالن همایش خلیج فارس دانشگاه پیام نور تایباد برگزار شد، گفت: قرارگاه منطقهای ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه ۸۰۰ سری جهیزیه با هدف ترویج ازدواج آسان ویژه زوجهای جوان در مناطق مرزی استانهای خراسان رضوی و جنوبی تهیه کرده و طی مراسمی به آنان اهدا کرد.

خبر جدید  کشف ۲۴ کیلوگرم مواد افیونی و ۲ تن ذغال قاچاق در بردسکن

وی افزود: این اقدام با هدف ترویج ازدواج به سبک اسلامی و حمایت از کالای ایرانی انجام شده و در هر سری جهیزیه ۱۰ قلم از کالاهای اساسی و اولیه برای شرع یک زندگی مشترک به ارزش ۶۵ میلیون ریال تهیه و به زوجهای جوان اهدا شد.

حسنزاده مطرح کرد: طی ۱۴ ماه گذشته در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان و حمایت از کالای ایرانی این قرارگاه هزار و ۲۰۰ سری جهیزیه بین زوجهای جوان نیازمند در مناطق محروم به ویژه شهرها و روستاهای مرزی توزیع کرده که در مجموع تا پایان سال به ۲ هزار سری خواهد رسید.

خبر جدید  افزایش ۲۰ درصدی حقوق کافی نیست

وی عنوان کرد: این جهیزیهها با همکاری قرارگاه منطقهای ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه، آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و خیرین مردمی تهیه و در اختیار زوجهای جوان قرار گرفت.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *