تیم‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی (برادران) با انجام بازی‌های حذفی مشخص شدند. " /> 4 تیم به مرحله نیمه‌نهایی والیبال دانشگاه آزاد اسلامی راه یافتند | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

۴ تیم به مرحله نیمه‌نهایی والیبال دانشگاه آزاد اسلامی راه یافتند

۴ تیم به مرحله نیمه‌نهایی والیبال دانشگاه آزاد اسلامی راه یافتند

مسئول برگزاری مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی که با نام جام فجر چهلم در بوشهر در حال برگزاری است در حاشیه این بازیها درباره نتایج بازیهای حذفی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال برادران به خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهرگفت: در این دور و در بازی اول دو تیم یزد و اصفهان به مصاف هم رفتند که اصفهانیها موفق شدند تیم یزد را شکست داده و به عنوان نخستین تیم راهی مرحله نیمهنهایی شوند.

سیدنوید شاهروبندی درباره سایر نتایج عنوان کرد: در بازی دوم دو تیم بوشهر و خراسان رضوی با هم پیکار کردند که خراسانیهاتوانستند مقابل میزبان بهتر عمل کنند و راهی مرحله بعد شوند.

وی ادامه داد: در بازی سوم این دور نیزبازی دو تیم خراسان شمالی و گلستان با برتری تیم گلستان به پایان رسید.

مسئول برگزاری مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی درباره نتیجه بازی چهارم این مرحله اظهار کرد: در بازی آخر این مرحله علوم و تحقیقات توانست مقابل تیم خوزستان به برتری دست یابد.

شاهروبندی با بیان اینکه این بازیها در ۳ ست برگزار میشود، یادآور شد: در مرحله نیمه نهایی این بازیها ابتدا دو تیم اصفهان و گلستان و سپس تیمهای خراسان رضوی و علوم و تحقیقات برای حضور در فینال این مسابقات با هم به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد