اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

۴۰ خوابگاه دانشگاه فرهنگیان در انتظار نوسازی

۴۰ خوابگاه دانشگاه فرهنگیان در انتظار نوسازی

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: حدود ۱۲۰ مرکز خوابگاهی در دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور وجود دارد که شاید حدود ۸۰ خوابگاه از این تعداد از شرایط مطلوب برخوردار باشند و باقی واحدها نیازمند نوسازی است، لذا امیدواریم دستگاه‌های زیرربط کشور در این امر بسیار مهم کمک‌رسان این دانشگاه باشند.

دکتر معصومه علی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص توسعه خدمات رفاهی دانشجو معلمان کشور اظهار کرد: این حق دانشجو معلمان است که از امکانات رفاهی بیشتری برخوردار شوند و در این راستا نهضتی را با هدف بازسازی سرای دانشجویی دانشگاه فرهنگیان از شهریورماه سال گذشته آغاز کرده‌ایم. 

خبر جدید  کشف انبار احتکار کالا به ارزش ۱۳۵ میلیارد ریال در اسفراین

وی تصریح کرد: هر ساله مطالبه اصلی مقام معظم رهبری در روز معلم این است که تمام دستگاه‌های اجرایی کشور باید به دانشگاه فرهنگیان کمک کنند و امروز این نهضت آغاز شده و امیدواریم با کمک دستگاه‌های ذی‌ربط بتوانیم بازسازی مطلوبی را در سطح خوابگاه‌ها و به ویژه بخش رفاهی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم.

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه نوپایی است و امیدوارم دانشجو معلمان بتوانند در این دانشگاه رسالت اصلی خود را انجام دهند، ادامه داد: خروجی دانشگاه فرهنگیان معلمان هستند که در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار می‌گیرند؛ ما طرح‌هایی را به منظور ارتقاء خدمات رفاهی و عمرانی دانشگاه فرهنگیان به دولت ارائه کرده‌ایم.

خبر جدید  وزیر ارتباطات در شهرستان حغتای

علی‌نژاد بیان کرد: ما عضو صندوق رفاه وزارت علوم هستیم و کمک‌های ویژه ای از این صندوق دریافت می‌کنیم و دانشجویان زیادی را به لیست صندوق رفاه اضافه و تلاش کرده‌ایم که از وام‌های صندوق رفاه بی‌بهره نمانیم. 

وی با اعلام اینکه ۶۸ مرکز مشاوره در کل کشور تاسیس کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: طی چند ماه گذشته طرح راه اندازی اندیشکده به منظور ایجاد شورای سیاستگذاری و اتاق فکر در مراکز مشاوره دانشگاه فرهنگیان در دستور کار قرار گرفته است که امیدواریم اتفاقات خوبی برای دانشجو معلمان کشور به دنبال داشته باشد.

خبر جدید  قالیباف: تحریم ها بهترین فرصت برای استحکام اقتصادی کشور

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به فعالیت تشکل‌های دانشجویی یادآور شد: تمام تشکل‌ها، انجمن‌های علمی و کانون همیاران سلامت در دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور فعال هستند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *