همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در مراسمی پنج طرح عمرانی و توسعه‌ای مجتمع فولاد خراسان مورد بهره‌برداری قرار گرفت. " /> 5 طرح عمرانی و توسعه‌ای مجتمع فولاد خراسان به بهره‌برداری رسید | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

۵ طرح عمرانی و توسعه‌ای مجتمع فولاد خراسان به بهره‌برداری رسید

۵ طرح عمرانی و توسعه‌ای مجتمع فولاد خراسان به بهره‌برداری رسید

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزمحسینی در سفر به شهرستان نیشابور تقاطع غیر همسطح فولاد خراسان در محور نیشابور فیروزه با سرمایهگذاری ۱۲ میلیارد تومانی را افتتاح کرد.

طرح ارتقای فناوری کوره ذوب شماره یک، ۲۰۰ واگن لبهبلند باری که برای حمل محمولههای فولاد به شبکه ریلی کشور اضافهشده، کارخانه تولید اکسیژن شماره دو مجتمع فولاد خراسان، استخر ذخیره ۱۶۰ هزار مترمکعبی پساب صنعتی و مرحله نخست مجموعه گردشگران فولاد خراسان با اعتباری بالغبر ۴۳۰ میلیارد تومان نیز با حضور استاندار خراسان رضوی به بهرهبرداری رسید.

بهرهبرداری از پارک ارغوان نخستین پارک استاندارد شهر که توسط شهرداری اجرا شده؛ با اعتباری بالغبر ۴٫۵ میلیارد تومان و مساحت ۴۰ هزار مترمربع پیشبینی، دارای منحصربهفردترین سیستم آبیاری کشور براساس اختراع سیستم دانشبنیان داخلی و استفاده از وای فا برای کنترل؛ از دیگر پروژههایی است که در این سفر به بهرهبرداری رسید.

انتهای پیام/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد