اخبار مشهد خراسان ما

شعار سال

 • صدور مجوز «دهکده حیوانات اهلی» در مشهد مشروط به مطالعات زیست محیطی است

  مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی با بیان اینکه دهکده حیوانات چه وحشی و چه اهلی، یک سری شرایط و استاندارد‌های خاص محیط زیستی دارد، گفت: باید در ابتدا طرح توجیهی این پروژه به لحاظ زیست محیطی توسط شهرداری مشهد تهیه شود تا ما بررسی‌های لازم را برای صدور مجوز انجام دهیم.
 • وزارت راه و شهرسازی ۴۰ هزار نفر را معطل خود نگه داشته است

  بیش از یک سال از آماده شدن طرح راهبردی توس می گذرد اما برخی اختلاف نظرها درباره مالکیت اراضی این محدوده و همچنین نحوه هزینه کرد برای طرح‌های به سازی منطقه تاریخی توس، مانع از توافق نهایی نهادهای متولی شده است. تعلل در تصویب این طرح مشکلات عدیده ای را به همراه داشته که به گفته «سیدمسعود ریاضی» عضو شورای شهر مشهد از جمله مهم ترین آن ها افزایش تخلفات در این منطقه تاریخی است : «شورای عالی معماری و شهرسازی و وزارت راه و شهرسازی 40 هزار نفر را معطل خود نگه داشته‌اند.
 • مردم روستای بشیرآباد نیاز به آب شرب بهداشتی دارند و با کمبود آب شرب مواجه هستند

  حمیدعلیزاده افزود: آن‌چه مسلم است این‌که آب شرب روستای بشیرآباد مشکل دارد و مردم نیاز مبرمی به آب شرب بهداشتی دارند و با کمبود آب شرب مواجه هستند. برابر گزارش کتبی که دانشکده علوم پزشکی ارائه کرده است، آبی که ساکنان از چشمه برداشت می‌کنند به لحاظ بهداشتی برای شرب توصیه نمی‌شود. با توجه به کمبود آب ‌و در نبود مردان‌ در روستا، زنان اقدام به حمل آب با ظرف و فرغون می کنند که موجب ضرر و زیان به ویژه به زنان است که جای بررسی دارد.
 • خطر آلودگی در کمین رودخانه های دره ارغوان

  بازهم تخلیه زباله در طبیعت .موضوعی که این بار در سرچشمه های دره ارغوان در شهر طرقبه در حال رخ دادن است.
 • تهیه و بسته‌بندی ارزاق آستان قدس رضوی با مشارکت دانشجویان

  بخشی از خدمات گسترده آستان قدس رضوی در این برهه همچون سایر ایام سال متوجه محرومان شد و پرچم محرومیت‌زدایی و رسیدگی به وضعیت معیشتی مستمندان در این راستا در دستور کار قرار گرفت که نمونه‌ای از این دریای عظیم مواسات را می‌توان این روزها در دانشگاه فردوسی مشهدمقدس جستجو کرد.

دسته اصلی

اخبار متفرقه

آرشیو

اخبار متقابل – خراسان شمالی

آرشیو

اخبار متقابل – خراسان جنوبی

آرشیو

آخرین اخبار استان خراسان رضوی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال

پربازدید ترین ها

  Sorry, no posts matched your criteria.