اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

باران در ۱۱ شهرستان خراسان رضوی بارید

باران در ۱۱ شهرستان خراسان رضوی بارید

یحیی قاینی پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: میزان بارش باران طی این مدت در فریمان ۱۰ میلیمتر و در مناطق مختلف مشهد بین ۲ تا ۱۴ میلیمتر ثبت شده است.
وی ادامه داد: حجم بارندگی دیشب تاکنون در ایستگاه فرودگاه مشهد حدود دو میلیمتر، در ایستگاههای شهرک امام، پنجتن و فرامرز عباسی ۹ میلیمتر، شهرک امام علی ۱۱ میلیمتر و در منطقه قاسم آباد این کلانشهر ۱۴ میلیمتر بود.
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران که از دو روز پیش آغاز شده فردا هشتم اسفند ماه شدت می گیرد و به صورت پرحجم با شدت و ضعف متفاوت تا روز شنبه هفته آتی در سطح این استان ادامه می یابد.
وی افزود: طی این مدت در بیشتر مناطق خراسان رضوی بارشهای رگباری با احتمال رعد و برق همراه با وزش باد شدید و در ساعات شب در نواحی سردسیر بارش باران و برف پیش بینی شده است. احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها بر اثر این بارشها وجود دارد.
قاینی پور به افزایش چند درجه ای دمای هوا نیز اشاره و بیان کرد: بر این اساس بیشینه دمای امروز هوای مشهد ۱۴ درجه سلسیوس پیش بینی شده اما فردا به ۱۷ درجه می رسد.
قوچان با کمینه دمای شش درجه زیر صفر و بردسکن با بیشینه دمای ۱۵ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بودند. بیشترین شدت وزش باد هم طی این مدت از بردسکن با سرعت ۵۴ کیلومتر در ساعت گزارش شد.
۳۰۲۷/۱۸۵۸

خبر جدید  نخستین برف زمستانی مناطقی از خراسان رضوی را سپیدپوش کرد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *