اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

دفتر حمایت حقوقی اصحاب رسانه خراسان رضوی راه‌اندازی شد

دفتر حمایت حقوقی اصحاب رسانه خراسان رضوی راه‌اندازی شد

شعار سال: عباس محمدیان روز جمعه افزود: ارائه مشاوره رایگان حقوقی، برگزاری دوره‌های آموزشی حقوقی، خدمات وکالت رایگان، کمک به حل پرونده‌های حقوقی و مداخله برای حل اختلافات رسانه‌ای از مهم‌ترین برنامه‌های این دفتر است.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه با مجموعه حقوقی دهکده بین المللی سفید فرزانگان عدالت ادامه داد: این تفاهم‌نامه در راستای ارائه خدمات تخصصی حقوقی به اصحاب رسانه است.

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: این اتفاق در کشور بی نظیر است و بر اساس این تفاهم نامه، مجموعه حقوقی دهکده سفید با به کارگیری امکانات و خدمات تخصصی در آموزش و راهگشایی مسائل حقوقی خبرنگاران فعال خواهد بود.

خبر جدید  تامین امنیت و آزادی اصحاب رسانه وظیفه حاکمیت است

محمدیان افزود: در این راستا کارگروه حمایت حقوقی از خبرنگاران تشکیل می‌شود و سطح بهداشت حقوقی برای پیشگیری از بروز اختلافات را افزایش خواهیم داد.

وی ادامه داد: تلاش برای ارتقای دانش حقوقی اهالی رسانه که باعث بروز برخی مشکلات و تشکیل پرونده برای این قشر می‌شود از اولویت‌های این همکاری دوجانبه است.

خبر جدید  مناطق دو تا هفت مشهد میزبان خانه‌های هوایی

رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: طبق این تفاهم نامه، از ظرفیت دهکده سفید برای در اختیار داشتن وکیل برای پیگیری پرونده‌های خبرنگاران استفاده می‌شود.

محمدیان ابراز امیدواری کرد که با این تعامل تخصصی در حوزه حقوق بتوان برخی راهکار‌های قانونی را برای حمایت از اهالی رسانه به دولت و مجلس پیشنهاد داد.

این تفاهم نامه در راستای کاهش آسیب‌ها و رفع مشکلات حقوقی اصحاب رسانه خراسان رضوی، ۱۳ شهریور ماه ۹۹ به امضا مجید قاضی زاده رییس مجموعه حقوقی دهکده سفید و عباس محمدیان رییس سازمان بسیج رسانه رسید.

خبر جدید  ۱۸۳ شبکه برنامه ریزی شده علیه انقلاب اسلامی فعالیت دارند

۲ هزار و ۱۰۰ خبرنگار، عکاس، فیلمبردار، مستندساز و فعال رسانه‌ای در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند که هزار و ۳۲۰ نفر از این تعداد عضو سازمان بسیج رسانه این استان هستند.

شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا، تاریخ انتشار ۱۴شهریور    ۹۹، کد خبر:   ۸۴۰۲۶۵۰۶، www.irna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *