تفاهم‌نامه همکاری بین اداره‌کل استاندارد استان خراسان‌شمالی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان منعقد شد. " /> همکاری دانشگاه آزاد اسلامی قوچان با اداره‌ استاندارد خراسان شمالی | اخبار مشهد خراسان ما
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی قوچان با اداره‌ استاندارد خراسان شمالی

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی قوچان با اداره‌ استاندارد خراسان شمالی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قوچان، در راستای گسترش و تعمیق روابط بین دانشگاه و صنعت یادداشت تفاهم و همکاری با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان و اداره کل استاندارد خراسان شمالی امضا شد.

در نشستصبح امروزمسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان و اداره کل استاندارد خراسان شمالی بهمنظور گسترش همکاریهای علمی، فنی، تحقیقاتی و تعمیق روابط بین دانشگاه و صنعت ومشارکت در امور تدوین استاندارد توسط اعضای هیئت علمی، تفاهمنامه همکاری منعقد شد.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی و شركت ملی حفاری تفاهم‌نامه امضا کردند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان در این نشست گفت:ایجاد پایگاه استاندارد با حضور دانشگاهها و مراکز آموزشی شهرستان قوچان با محوردانشگاه آزاد اسلامی، تلاش و همکاری بهمنظور تثبیت و تقویت جایگاه استاندارد، ارتقای سطح علمی و فنی فعالیتهای طرفین از طریق همکاری مشترک شامل برگزاری دورههای آموزشی و توسعه آموزش آگاهانه، ارائه راهکارهای ترویج فرهنگ استانداردسازی و استفاده از ظرفیتهای آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی دو طرف برای تدوین استاندارد، راهاندازی دفتر حقوقی تدوین و ثبت استاندارد با مشارکت دو حوزه صنعت و دانشگاه از مهمترین اهداف این تفاهمنامه است.

خبر جدید  فرماندار: ایجاد صنایع تبدیلی برنامه محوری شهرستان فیروزه است

غلامرضا کاظمی اظهار کرد: حمایت و مساعدت اداره کل استاندارد خراسان شمالی در راستای اخذ مجوز صلاحیت آزمایشگاه همکار و تلاش برای پویایی تولید و صنعت در دو استان و کشور نیز از دیگر مواردی بود که به آن پرداخته شد.

در پایان این نشست فهیمه مهماننواز مدیرکل اداره استاندارد خراسان شمالی به اتفاق هیات همراه از محل دفتر ارتباط دانشگاه با سازمان ملی استاندارد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان بازدید کردند.

خبر جدید  توافقنامه همکاری شهرداری نیشابور و دانشگاه فردوسی مشهد امضا شد

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: همکاری دانشگاه آزاد اسلامی قوچان با اداره‌ استاندارد خراسان شمالی

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *