اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

یک الگوی ساده برای حمایت از کالای ایرانی

یک الگوی ساده برای حمایت از کالای ایرانی

پیشنهاد ویژه  برای تولید کنندگان کالای ایرانی دارد…. ?

کالای ایرانی تولید میکنید یا خدمات بومی ارائه می دهید با @dibson در تلگرام  تماس بگیرید.

⚠️به همراه امکان تست ۳ روزه

سامانه مدیریت هدفمند شبکه های اجتماعی، یک سامانه تبلیغاتی هوشمند است که با استفاده از حساب کاربری خود شما در اینستگرام به تبلیغات و شناسایی مخاطبان هدفمند در و جذب فالور واقعی و فعال در اینستاگرام می پردازد. این سامانه با امکان هدفگیری مخاطبان بر اساس موضوع، مکان، زمان، جنسیت، سرعت عملیات، صفحات، کامنت و لایکف یک تجربه حرفه ای از مدیریت شبکه اجتماعی خود را به شما می دهد. به طور مثال، شما می توانید یک یا چند تگ، اکانت، منطقه جغرافیایی و حتی خانم یا آقا بودن فالورهای خود را مشخص کنید. اگر شما بخواهید محصول، خدمات یا تصاویر خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید، به مخاطب بیشتری احتیاج خواهید داشت. به عنوان مثال هر گاه شما شخصی را در اینستاگرام  فالوو یا لایک کنید، اکانت شما توسط آن شخص دیده و مخاطب با اختیار خود، شما را فالو و لایک و در نتیجه شناسایی خواهد کرد. بدین ترتیب شما با فعالیت در اینستاگرام به جذب مخاطب هدفمند می پردازید.

خبر جدید  دور باطل فارغ التحصیلان در آزمونهای استخدامی!

این سامانه یک اپراتور اینستاگرام متشکل از سرورها و تکنولوژی های مختلف است که می تواند با کمترین هزینه به جای شما اقدام به فعالیت در اینستاگرام کند! این سامانه ، به صورت شبانه روزی اقدام به جستجو برای اکانت های فعال بر اساس فیلترهای مشخص شده کرده، سپس آن اکانت توسط اکانت شما فالو یا تصاویر آن شخص توسط اکانت شما نظردهی یا لایک خواهند شد. بدین ترتیب اکانت شما بسیار بیشتر از قبل دیده خواهد شد. بدون احتیاج به دانش فنی یا امکانات خاص قادر به استفاده از این سامانه خواهید بود.

خبر جدید  رهبری به کدام بانک گفتند غلط کردی؟!

 

✅مستِرفالو چیست؟

ضمن خوش آمد گویی خدمت  دوستان و متخصصان و فرهیختگان گرامی

⁉️حتم داریم اولین سوال پیش آمده برای شما این است که مَستِرفالو چیست و چه کاربردی دارد؟

❇️ کسب و کارها برای شناسایی مشتریان بالقوه خود، نیاز به حضور مستمر در شبکه های اجتماعی، به خصوص شبکه های اجتماعی تجاری مانند اینستاگرام دارند.

❔حال سوال اینجاست که چگونه باید مشتریان بالقوه را شناسایی کرد؟

?”بسیار ساده … مشتریان بالقوه شما در پیج های رقبای شما عضو هستند. باید آنها را هدف قرار داد تا توجه آنها به سوی شما جلب شود. ”

❔این کار چگونه انجام می شود؟ آیا مدیرعامل یک مجموعه، باید یک نفر را استخدام کند تا هر روز  کاربران علاقمند به حوزه تخصصی شرکت شما را لایک و فالو و کامنت و دعوت کند تا شاید مشتری شما شوند؟
خوب قطعا این کار عاقلانه نیست. زیرا هزینه  دستمزد یک نفر کارمند که الزامات حوزه فعالیت شما را هم بشناسد، حداقل ماهانه ۱ میلیون تومان هست.

خبر جدید  بلایی که ربات های نامتعارف بر سر صفحات اینستاگرام میآورند!!

?”پس این کار باید به صورت اتوماتیک و  هدفمند و  هوشمند انجام شود.”

? این کار ماست.

@masterfollow
masterfollow.ir
instagram.com/masterfollow__ir
https://twitter.com/masterfollow_ir

?برای تست سامانه توسط  متقاضیان گرامی، ۷️⃣ روز رایگان در نظر گرفته شده است.
البته  برای متقاضیان حقیقی نیز اکانت جهت تست ۳️⃣ روزه  تقدیم خواهد شد.

?در صورت تمایل با @dibson  در تلگرام تماس حاصل فرمائید.

 

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *